• P
  • Technický pracovník - energetik

Technický pracovník - energetik

Zaměstnavatel: Stavební bytové družstvo Nová huť /zkratka SBD NH/
Hýlova 26

Místo výkonu práce: Hýlova 26/40, Ostrava - Výškovice
1. kontakt e-mailem, telefonicky Po - Čt 8-13 hod.

Požadujeme: ŘP sk. B, samostatnost, komunikativnost, práce s PC na dobré úrovni.

Náplň práce:
Příprava a kontrola smluv (odběr médií a pitné vody), příprava podkladů pro změny a přihlášky s dodavateli, vedení agendy patních fakturačních měřidel, odsouhlašování daňových dokladů, řešení stížností, zajišťování spolupráce s dodavateli odečtů bytových měřidel (jejich výměna), zpracování statistiky, archivace, úřední hodiny PO (do 16,30 hod.) a ST (do 15,00 hod.)

Nabízíme: 25 dnů dovolené, 5 dnů indispoziční volno po roce, možnost závodního stravování, 10% měsíční prémie

Nástup možný ihned, PP na 1 rok, po té doba neurčitá.

Kontaktní osoba: Renáta Palicová
Telefon: 596 763 003
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj