• P
  • PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR | ELEKTRONIKA | AUTOMOTIVE

PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR | ELEKTRONIKA | AUTOMOTIVE

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Výrobní společnost s příjemnou atmosférou vyrábějící pro automobilový průmysl v současné době hledá kolegu na pozici:

PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR | ELEKTRONIKA!

Vaším úkolem bude:
- průmyslové inženýrství se zaměřením na elektroniku a automatizaci
- zajištění chodu výrobních zařízení, včetně nastavování a řešení závažnější poruch
- vylepšování výrobních zařízení
- podpora techniků inženýringu při řešení složitějších problémů a údržby
- sledování stavu a optimalizace výrobních procesů včetně využití dat z informačních systémů
- spolupráce s externími firmami včetně zahraničních

Požadujeme
- SŠ nebo VŠ vzdělání elektrotechnické
- uživatelská znalost MS Office, uživatelská znalost CAD
- porozumění a schopnost vytvářet technickou dokumentaci
- ŘP sk. B
- vyhláška 50 §5 - výhodou
- zkušenosti z výrobního prostředí - elektronika nebo automatizace - výhodou

- manuální zručnost - manipulace s měřícími technologiemi

- ŘP sk. B
- alespoň 2 roky na pozici ve kvalitě
- ochota pracovat ve dvousměnném provozu

- 13. plat
- kariérní růst
- příspěvek na stravování
- sick days
- školení
- práce s nejnovějšími technologiemi
- další firemní benefity

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Středočeský kraj