• P
  • Provozní elektrikář

Provozní elektrikář

Zaměstnavatel: Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s.
Za Cukrovarem 278

Pracoviště Holešov
- Pracovní náplň: údržba elektrického zařízení na ČOV Holešov, diagnostika a opravy poruch na elektrických zařízeních a technologických celcích ČOV, kontrola činnosti řídícího systému ČOV, po zapracování předpoklad zařazení do poruchové služby.
- Požadavky: vyučení elektrotechnického směru (ÚSO výhodou), praxe 2 roky na obdobné pozici, osvědčení dle vyhlášky 50/1978 § 6 a vyšší, oprávnění k provádění revizí NN výhodou, uživatelská znalost práce na PC, ŘP sk. B, způsobilost na plynové hospodářství, aktivní přístup, samostatnost, konstruktivnost, zodpovědnost
- Nástup 1.6.2021 nebo dle dohody, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
- Nabízíme: mzdové ohodnocení podle praxe a zkušeností, po zapracování mzdový nárůst, prémie, odměny při splnění hospodářského výsledku, odměny při životních a pracovních výročích, pravidelné profesní vzdělávání, 5 týdnů dovolené, volnočasové poukázky Flexipass, možnost rekreace ve firemních chatách, stravování za zvýhodněnou cenu a ještě další zaměstnanecké benefity.
- Přihlásit se a bližší informace můžete získat osobně v sídle společnosti, telefonicky 721 943 032 nebo elektronicky: personalista@vak-km.cz zasláním přihlášky s názvem pozice, o kterou se ucházíte a profesním životopisem a kopií dokladu o dosaženém vzdělání.

Kontaktní osoba: Marie Langová
Telefon: 721 943 032, 573 517 458
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj