• P
  • Elektrotechnik!!!

Elektrotechnik!!!

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Hledá se elektromechanik do firmy se sídlem v Mostě.

Náplň
- seřizování a oprava strojního zařízení
- operativní odstraňování poruch strojního zařízení
- provádění preventivních prohlídek strojního zařízení
- provádění plánovaných periodických prohlídek strojního zařízení
- vedení evidence prohlídek a oprav strojního zařízení
- spolupráce s oddělením kvality dle stanovených pravidel
- elektroúdržba strojního zařízení a budov (poruchy, preventivní údržba, střední a generální opravy)
- PLC Diagnostika
- okamžité hlášení závad a neshod nadřízenému zaměstnanci
- spolupodílení se na odstranění závad nebo neshod v rámci svých kompetencí
- dodržování zásad štíhlé výroby (Lean)
- aktivní spolupodílení se na průběžném zlepšování systémů údržby (Continuous improvement )
- práce na obráběcích strojích
- pravidelná údržba, seřizování, přestavby, preventivní prohlídky a celková údržba strojního zařízení
- řízení se pokyny nadřízeného zaměstnance

Pravomoce
- zastavit výrobu v případě zjištěni neshodných výrobků a v případě ohrožení bezpečnosti práce nebo majetku společnosti
- nakupovat neinventární materiál v rámci domluvy s nadřízeným zaměstnancem

Odpovědnosti
- za řádnou údržbu strojního zařízení
- za řádné plnění zadaných úkolů
- za řádné ve...

Požadujeme
Odborné znalosti a dovednosti,
základy automatizace – senzorika, pneumatika,
vyhláška č. 50/78 Sb., § 6 do 1000V,
znalost čtení technické dokumentace,
manuální zručnost,
ochota pracovat v nepřetržitém provoze,
aktivní přístup k řešení problému, samostatnost a zodpovědnost, týmový přístup.

Společnost svým zaměstnancům nabízí příležitost stabilního a perspektivního zaměstnání v zázemí silné firmy s budoucností, zajímavé platové ohodnocení, motivující bonusy a zaměstnanecké benefity. Máte jedinečnou příležitost být u toho od začátku a získat podporu v dalším rozvoji a vzdělávání.

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Pozice určená pro region: Ústecký kraj