• P
  • ELEKTRONIK| ABSOLVENT|PROGRAMÁTOR PLC| až 35 000 Kč

ELEKTRONIK| ABSOLVENT|PROGRAMÁTOR PLC| až 35 000 Kč

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Baví Vás programování automatizačních jednotek? Máte školní základy z programování jazykem PLC, které byste rádi rozšířili o reálnou praxi ve výrobním závodě?

Nyní hledáme absolventa na pozici ELEKTRONIK pro výrobní závod na Žatecku!

Náplň práce Elektronika:
- Budeš se podílet na vývoji a přípravě programů pro výrobní linky.
- Budeš zprovozňovat čidla.
- Budeš se podílet na přípravě standardní dokumentace.
- Budeš spravovat a evidovat PLC programy ve výrobních linkách.

Požadujeme
Co musíš na pozici ELEKTRONIK splňovat?

- SŠ vzdělání ELEKTRO technického zaměření
- MS Office na uživatelské úrovni (Excel, Word)
- Platnou Vyhlášku 50 - PODMÍNKA
- Nešlo by to bez technického myšlení, manuální zručnosti a samostatnosti

- PRUŽNÁ PRACOVNÍ DOBA,
- příspěvek na penzijní pojištění,
- příspěvek na dojíždění,
- hrazené jazykové kurzy,
- pružná pracovní doba,
- bonusový systém odměňování,
- příspěvek na stravování kafeterie.

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Ústecký kraj