• P
  • ELEKTROINŽENÝR | AUTOMOTIVE

ELEKTROINŽENÝR | AUTOMOTIVE

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Mezinárodní společnost vyrábějící elektronické součástky pro automobilový průmysl v současné době hledá zkušeného kolegu na pozici:

ELEKTROINŽENÝR!

Vaším úkolem bude:
- analýza dat výrobních procesů
- správa systému řízení údržby
- spolupráce na návrhu nových zařízení
- spolupráce s oddělením výroby a kvality při zavádění nových modelů do výroby
- zlepšování výrobních procesů na základě požadavků oddělení kvality a výroby

Nástup možný ihned.

Požadujeme
- minimálně SŠ vzdělání - elektrotechnické
- min. 2 roky praxe na obdobné pozici
- zkušenosti a znalosti z oboru strojírenství a průmyslové automatizace nutné
- znalost čtení elektrodokumentace
- znalost / zájem o výrobní technologie
- znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
- dobrá znalost MS Office
- schopnost analýz dat a procesů

- 13. plat
- kariérní růst
- možnost školení v mateřském závodě v zahraničí
- příspěvek na stravování
- sick days
- školení
- práce s nejnovějšími technologiemi
- další firemní benefity

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Pozice určená pro region: Středočeský kraj