• P
  • ELEKTROMECHANIK| LOVOSICE

ELEKTROMECHANIK| LOVOSICE

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Hledáme do výrobní společnosti ELEKTROMECHANIKA, který se nebojí práce ve směnném provoze.

Náplň práce:
- technická podpora výroby a řešení technických problémů
- provádění údržby a oprav technologického vybavení strojů a
přidružených zařízení
- činnosti a úkoly provozního elektrikáře
- práce v nepřetržitém provozu (krátké a dlouhé týdny 12hodinové směny)

Požadujeme
Požadujeme:
- minimálně vyučení v oboru provozní elektrikář, elektromechanik nebo v příbuzném oboru
- manuální zručnost, samostatnost, schopnost umět si poradit
s problémem, zodpovědnost
- platné oprávnění dle vyhlášky č. 50/78 Sb. min. § 6

- týden dovolené navíc
- firemní dotované stravování
- měsíční bonus v závislosti na pracovním výkonu
- měsíční bonus v závislosti na docházce
- příspěvek na dojíždění dle vnitropodnikových pravidel
- příspěvek na životní připojištění nebo penzijní spoření

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Pozice určená pro region: Ústecký kraj