• P 
  • P 
  • ELEKTRONIK/ELEKTRONIČKA 

ELEKTRONIK/ELEKTRONIČKA

Zaměstnavatel: Mubea Stabilizer Bar Systems s.r.o.
Dolní 3137

Nástup možný po domluvě. Osobní kontakt po domluvě, paní Mgr. Lisztwanová, tel.: 800 203 101 nebo 582 778 654, e-mail: jana.lisztwanova@mubea.com nebo kariera.prostejov@mubea.com. Pracovní doba: nepřetržitý provoz, 12. hodinové směny, krátký a dlouhý týden, možnost i jednosměnného provozu (pracovní doba bude upřesněna). Pracoviště: Dolní 100, Prostějov.
Požadujeme: vyučení v oboru elektro nebo SŠ vzdělání v oboru automatizace výhodou, znalost PLC řídících systémů, Beckhoff, Siemens, Eaton a robotických zařízení Motoman, platnou vyhlášku 50 Sb. min. § 6, praxi v oblasti údržby, seřizování a oprav strojů výhodou.
Náplň práce: kontrola a úprava programů PLC, diagnostika a programování robotických systémů (Beckhoff, Siemens), identifikace závad strojů, zařízení a přístrojů s použitím diagnostických měřících přístrojů, možnost optimalizace výrobních a strojních zařízení.
Nabízíme: příspěvek na stravování (stravenky nebo dotované stravování), příspěvky na zdravotní péči (vitamínové balíčky apod.), sportovní aktivity (lístky na sportovní utkání, turnaje, pronájem sportovní haly), firemní slevové akce, odměny k pracovním jubileím, dárky při významných životních událostech, odměna za doporučení zaměstnance.

odpovědět
ELEKTRONIK/ELEKTRONIČKA
Kontaktní osoba: Jana Listwanová
Telefon: 800 203 101
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj