• P
  • ELEKTRIKÁŘ, AŽ 38 000 KČ

ELEKTRIKÁŘ, AŽ 38 000 KČ

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Máš elektro vzdělání, frekvenční měniče nejsou pro Tebe neznámý pojem a rád bys působil ve stabilní společnosti mimo oblast automotive?

Tak se neváhej ozvat, možná hledáme právě Tebe. Nyní mj. nabízíme náborový příspěvek ve výši 10 000 Kč!

Náplň práce:
- preventivní údržba
- řešení poruch ve výrobě a jejich odstranění
- kontrola výrobního zařízení

Požadujeme
- vyučení v oboru: elektro
- vyhláška 50, §6
- základy anglického, nebo německého jazyka
- zkušenosti z výrobního provozu
- znalost frekvenčních měničů podmínkou
- znalost řídícího systému Simatic S7 výhodou
- samostatnost, zručnost

- náborový příspěvek 10 000 Kč
- příspěvek na stravování
- zázemí stabilní a prosperující společnosti

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj