• P
  • ELEKTRIKÁŘ, vhodné i pro ABSOLVENTY, až 35 000 Kč

ELEKTRIKÁŘ, vhodné i pro ABSOLVENTY, až 35 000 Kč

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Pro mezinárodního klienta, který působí v oblasti modulárních staveb, hledáme posilu do týmu na pozici ELEKTRIKÁŘ.

Jak si představit pracovní náplň?

* práce převážně ve výrobě v týmu 10 elektrikářů
* dvousměnný provoz
* možnost občasných cest na servis/montáž
* stabilní a celoroční zaměstnání

Požadujeme
Co od Vás potřebujeme?

* ukončené vzdělání v oboru s platnou vyhláškou č. 50/1978Sb., §5
* technický typ, manuálně zručný
* chuť pracovat, zájem se podílet na příjemné atmosféře ve firmě
* na pozici přijmeme i absolventy z oboru

Co Vám bude na pozici odměnou?

* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na stravování
* finanční příspěvky za odpracované roky
* příspěvek při životních jubileích
* příspevěk na životní/penzijní připojištění
* výhodné tel. tarify

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Pozice určená pro region: Zlínský kraj