• P
  • ELEKTRIKÁŘ - LIBEREC

ELEKTRIKÁŘ - LIBEREC

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Máte elektro vzdělání a vztah ke strojům? Ať už jste zkušený elektrikář nebo brzký absolvent oboru elektro, uplatnění pro Vás najdeme!

Právě hledáme ELEKTRIKÁŘE na oddělení údržby strojů.

Co bude vaším úkolem?
* identifikace poruch strojního cyklu a odstranění závady
* provádění plánovaných oprav a preventivních prohlídek strojů a zařízení
* podíl na přípravě a rozjezdu výrobních linek
* odpovědnost za hospodaření s náhradními díly
* práce na směny - 3 směnný či nepřetržitý provoz

Nástup možný ihned či dohodou. Rovnou do kmenového stavu.

Lokalita: Liberec

Požadujeme
* vzdělání: ÚSO / SŠ elektro
* vyhláška č. 50 § 6 a výše (u absolventů stačí 5)
* znalost práce s Palstatem výhodou
* řidičské oprávnění: sk. B, VZV
* znalost hydrauliky a pneumatiky

* finanční bonusy (měsíční, roční)
* bonus na dovolenou
* stravenky/ příspěvek na stravování
* sickdays
* 25 dní dovolené
* možnost karierního růstu

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Pozice určená pro region: Liberecký kraj