• P 
  • P 
  • Technik - technička údržby elektro, energetika 

Technik - technička údržby elektro, energetika

Zaměstnavatel: Kablo Vrchlabí s.r.o.
Českých bratří 509

TECHNIK - TECHNIČKA ÚDRŽBY ELEKTRO, ENERGETIKA
Životopisy od zájemců přijímáme na email: jana.francova@kablovrchlabi.cz .
Požadujeme: VŠ/SŠ vzdělání v oboru silnoproud, slaboproud či energetika, praxe v elektroúdržbě, energetice nebo příbuzných elektro oborech, vyhláška 50/78 Sb. § 6, znalost AJ/NJ vítáno, samostatné myšlení a organizační schopnosti, zájem o techniku stroje a elektro obory.
Náplň práce: Vedení malého zkušeného týmu energetiky, organizování provádění revizí vybraných vyhrazených zařízení např. el. zařízení, hromosvody, tlakové nádoby stabilní, plyn. Sledování energetických ukazatelů, vykazování spotřeb energií a zdroj, předkládání hlášení úřadům, komunikace s dodavateli, sledování trendů spotřeb energií. Zajišťování údržby a oprav energetických zařízení tzn. Chladící okruhy, zdroj chladící vody, kompresorovnu, výměníkovou stanici pro TUV a topení, dusíkový generátor, rozvodny VN 35 kV a rozvodny NN. Navrhování obnovy a modernizace stávajících zařízení, tvorba plánu údržby a investic. Nakupování náhradních dílů a služeb.
Nabízíme:mzdový nárůst po zaučení zaručen, příspěvek na stravování, obědy či chlazená strava připravená přímo ve firmě, penzijní připojištění či životní pojištění 1000,-Kč/měsíc a další benefity

Požadujeme
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

odpovědět
Technik - technička údržby elektro, energetika
Kontaktní osoba: Jana Francová
Telefon: 725647123
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj