• P
  • Elektromechanici - impregnátoři

Elektromechanici - impregnátoři

Zaměstnavatel: TES VSETÍN s.r.o.
Jiráskova 691

ELEKTROMECHANICI - IMPREGNÁTOŘI
Nástup možný po dohodě ihned.
POŽADUJEME: Jeřábnický, vazačský průkaz, oprávnění pro řízení vysokozdvižného vozíku, trpělivost, odpovědnost, kvalita, pečlivost, předvídavost, iniciativa, dobrý zdravotní stav.
NÁPLŇ PRÁCE: Impregnování dle technologických postupů, výroba laminátů, zalévání a lepení cívek drobných dílů epoxidy, převážení materiálu vysokozdvižným vozíkem, výroba bandáží (ruční, strojová). Ostatní: obsluha stříhačky a ohýbačky plechů, resolvery (lepení plechů, zalévání …)
NABÍZÍME: 25 dnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na stravu, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky v době 8:00 - 12:00 h. na čísle: 571 812 111, e-mailem na: ktrlicova@tes.cz nebo osobně na pracovišti v době 9:00 - 11:00 h.
Ov.: 1.9.

Požadujeme
Činnosti na technických zařízeních - vazačský průkaz, Činnosti na technických zařízeních - obsluha zdvihacích zařízení, Obsluha stavebních strojů - průkaz jeřábníka

Kontaktní osoba: Kateřina Trlicová
Telefon: 571 812 111
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj