• P 
  • P 
  • Podnikový energetik/čka 

Podnikový energetik/čka

Zaměstnavatel: ÚSOVSKO AGRO s.r.o.
Klopina 33

POŽADAVKY: Vzdělání středoškolské nebo vysokoškolské nejlépe technického či ekonomického směru, ŘP skupiny B podmínkou - aktivní řidič, znalost práce na PC - Microsoft Office, znalost alespoň jednoho cizího jazyku výhodou - AJ, NJ. Aktivní přístup k práci, zodpovědnost, pečlivost, loajalita. Komunikační a organizační schopnosti. Samostatnost při řešení pracovních úkolů. Zájem o legislativu ČR a EU v oblasti energetiky.

NÁPLŇ: Podnikový energetik vyřizuje dle pokynů ředitele divize TechEnergo administrativní a správní agendy ve vztahu k obchodním závazům s dodavateli a odběrateli energií, vyhodnocuje a kalkuluje spotřebu energií, aktivně navrhuje úsporná opatření, resp. optimalizuje náklady a napomáhá tím k rychlé návratnosti investic, vede referát revizí, odběrných míst, bioplynových stanic a fotovoltaických elektráren, analyzuje vývoj na trhu vstupů (elektřina, zemní plyn), komunikuje s orgány státní správy.
MOTTO: Spojte svoji kariéru v oblasti tzv. chytré enegretiky se stabilním a silným českým podnikem koncernu ÚSOVSKO. Produktivní a samostaní pracovníci jsou v našem kolektivu vítáni!
BENEFITY: 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní /životní pojištění pro stálé zaměstnance, příspěvek na masáže/lázeňské pobyty či dioptrické brýle ve výši 4 000,-Kč/rok pro stálé zaměstnance.
Pracovní doba je 6:30-15:00. Kontakt: telefonicky, e-mailem Ing. Ondřej Brzobohatý, Michaela Vachutková 602363413, 583484123, kariera@usovsko.cz.

odpovědět
Podnikový energetik/čka
Kontaktní osoba: Michaela Vachutková
Telefon: 602363413
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj