• P
  • Provozní elektrikář/ka

Provozní elektrikář/ka

Zaměstnavatel: MP Krásno, a.s.
Hranická 430

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ/KA
Nástup možný dohodou, pracovní poměr na 6 měsíců s možností prodloužení.
POŽADUJEME: SO/SŠ v oboru elektro; platné osvědčení z vyhl.č. 50/78 Sb., §6 a více; praxi v oboru min. 3 roky; technické myšlení, manuální zručnost, spolehlivost, důslednost, pečlivost
NÁPLŇ PRÁCE: běžné opravy a údržba strojů a zařízení, preventivní prohlídky strojů a zařízení umístěného na přiděleném středisku; běžná instalace el. zařízení např. osvětlení, zásuvkové obvody a přívody k pracovním strojům, odstraňování viditelných závad a závad po revizích el. zařízení s písemným stvrzením odstranění zjištěných závad.
NABÍZÍME: NÁSTUPNÍ BONUS 10.000,- Kč; příspěvek na ubytování nebo dopravu s trvalým bydlištěm vzdáleným více jak 35 km
Jistota stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí; odpovídající finanční ohodnocení; roční bonus; odměny za odpracované roky a životní jubilea; po půl roce 5 dní dovolené navíc; dlouhodobou spolupráci; zaměstnanecké balíčky, závodní stravování
příspěvky na penzijní připojištění, vnitropodniková telefonní síť, lázeňské pobyty, očkování proti chřipce, bezúročné půjčky, firemní akce atd.
PRVNÍ KONTAKT: PRVNÍ KONTAKT: E-mailem na adresu prace@krasno.cz se značkou "Elektrikář". Nebo telefonicky paní Ing. Klímková Dagmar, tel.: 571 855 275 od 7:00 hod.
ov. 29.7.

Kontaktní osoba: Dagmar Klímková
Telefon: 571 855 275
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj