• P
  • ELEKTROMECHANICI, VEDOUCÍ SMĚNY

ELEKTROMECHANICI, VEDOUCÍ SMĚNY

Zaměstnavatel: ABEX Substráty a.s.
Žabeň 203

A11 z:4/5/2020 a:4/9/2020
Firma zaměřená na výrobu zahradních substrátů přijme elektromachanika/vedoucí směny.
Pracovní doba:
- noční směny pouze v sezóně (měsíce 3,4,5), jinak denní směny.
Náplň práce:
- samostatné elektro.montážní práce, odstraňování poruch, organizace práce údržby a výroby, pravidelné udržování strojního zařízení a budov, organizace revizí.
Požadujeme:
- vyučení v oboru elektro či elektromechanik (seřizování strojů) a praxe v této činnosti
- znalost vyhlášky 50/78 Sb, § 6
- zručnost, pracovitost, spolehlivost, samostatnost, technické myšlení, odolnost vůči stresu
- řidičský průkaz skupiny B.
Nabízíme:
- služební auto i k soukromým účelům, příspěvek na penzijní pojištění, 5 týdnů dovolené, podíly na HV, mobilní telefon, závodní stravování.
Kontakt emailem, telefonicky.

Požadujeme
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Kontaktní osoba: Šárka Václavíková
Telefon: 558 445 062
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj