• ELEKTROMECHANICI, SERVISNÍ TECHNICI PRO SERVIS GASTRO ZAŘÍZENÍ

ELEKTROMECHANICI, SERVISNÍ TECHNICI PRO SERVIS GASTRO ZAŘÍZENÍ

Zaměstnavatel: Ladislav Vojkovský
Nošovice 103

A16 z:6/2/2020 a:11/9/2020
Kontakt osobně v čase 7:00-15:00 hod., telefonicky v čase 7:00-15:00 hod., emailem.
Náplň práce:
- servis a opravy kávovarů, gastro zařízení - myčky, trouby, konvektomaty
- práce na dílně i u zákazníka v provozu.
Požadujeme:
- vyhl. 50/78 Sb. min. § 5
- řidičský průkaz sk. B
- základní znalost angličtiny, komunikativní, samostatný přístup
- náplň práce - servis a opravy kávovarů, gastro zařízení - myčky, trouby, konvektomaty
práce na dílně i u zákazníka v provozu
Nabízíme:
- vhodné i pro absolventy škol - zaškolíme
- stravenky.

Požadujeme
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - pracovník znalý dle §5 vyhl. 50/78 Sb.

Kontaktní osoba: Zuzana Diasová
Telefon: 602 284 530 (7:00-15:00 hod.)
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj