• P
  • Provozní elektrikář/ka

Provozní elektrikář/ka

Zaměstnavatel: PRECHEZA a.s.
nábř. Dr. Edvarda Beneše 1170

Náplň práce:
opravy a údržba elektrických zařízení ve výrobních provozech

Požadujeme:
SOU v oboru elektro, znalost vyhlášky 50/1978 Sb

Nabízíme:
příspěvek na stravování; 5 týdnů dovolené; příspěvek na lázně; penzijní připojištění; výhodné mobilní tarify; měsíční a roční odměny za hospodářský výsledek společnosti; benefitní systém volitelných výhod v oblasti prevence zdraví.

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Mgr. Alena Okáčová:
- zasláním životopisu (CV) na adresu: alena.okacova@precheza.cz,
- telefonicky v pracovní dny od 6:00 do 14:00 hodin na čísle 602 151 841,
- osobně (v pracovní dny od 08:00 do 13:00 hod.) na adrese: PRECHEZA a.s.nábř. Dr. Edvarda Beneše č.p. 1170/24, 750 02 Přerov 2, personální oddělení.

Požadujeme
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Kontaktní osoba: Alena Okáčová
Telefon: 602 151 841
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj