• P
  • P
  • PROJEKTANT/PROJEKTANTKA DOPRAVNÍCH KOLEJOVÝCH STAVEB

PROJEKTANT/PROJEKTANTKA DOPRAVNÍCH KOLEJOVÝCH STAVEB

Zaměstnavatel: F-PROJEKT-DOPRAVNÍ STAVBY s.r.o.
Janáčkova 4642

Nástup možný ihned. I ABSOLVENTI. Životopisy zasílat na e-mail: fprojekt@fprojekt.cz
Tel. kontakt: 582 334 259, 725 818 835. Pracoviště: Janáčkova č.p. 4642/5d, Prostějov. Pracovní doba: rozvržení pracovní doby dle domluvy (plný úvazek)
Požadujeme: ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání (1. nebo 2. stupeň) s příslušným zaměřením (konstrukce a doprava), prácet v programu autoCAD, CADKON, v programech MS Office, aktivní řidič motorového vozidla - ŘP skupiny B, orientaci v související legislativě a normách, zájem o obor stavitelství a chuť rozšiřovat své znalosti, schopnost pracovat jak v týmu, tak i samostatně, aktivní a zodpovědný přístup k práci, preciznost a dostatečnou flexibilitu
Náplň práce: budete zpracovávat projektovou dokumentaci zaměřenou na kolejovou dopravu, statické výpočty, budete jednat s investory, subdodavateli a úřady, budete zajišťovat zakázky do výběrových řízení, budete vykonávat pracovní cesty k zadavatelům zakázek, úřadům a příslušným institucím, budete vykonávat další nutné související práce při projekční činnosti, budete pracovat v moderním pracovním prostředí s příjemnou firemní kulturou
Nabízíme: odpovídající platové ohodnocení, odměny zakotvené ve vnitropodnikové směrnici jako násobky platového výměru podle výsledků hospodaření střediska, benefity dle vnitropodnikové směrnice (mobilní telefon, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění), zapracovaný přátelský kolektiv kreativních projektantů , výborně vybavené pracovní zázemí, podporu ve vzdělávání - účast na školeních a kurzech v potřebné problematice

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj