• P
  • Elektrikář

Elektrikář

Zaměstnavatel: VentiAir s.r.o.
Bělá pod Pradědem 512

AKTUALIZACE 25.6.2020
První kontakt písemný
- písemně - zaslat nabídku na email - l.stastna@ventiair.com
PRACOVNÍ DOBA:
- dvousměnný provoz (týden ranní 06:00 - 14:00 hod., týden odpolední 14:00 - 22:00 hod.),
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
- Adolfovice 512, 790 01 Bělá pod Pradědem
ZAMĚSTNAVATEL POŽADUJE:
- SOU - obor elektrikář, elektrotechnické práce
- praxe v oboru
- platnost vyhlášky č. 50/1978 Sb., § 6
- manuální zručnost
- spolehlivost a samostatnost
- ochota pracovat ve směnném provozu (víkendy volné)
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- údržba částí elektrických a elektromechanických strojů a zařízení
- montáž průmyslových větracích zařízení
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ:
- pracovní poměr na jeden rok s možností prodloužení
- nástup možný ihned
- práci v dobrém kolektivu
- mzdu od 25.000,--Kč

Požadujeme
Zkoušky svařování - plamenem - zkoušky podle EN (úřední zkouška)

Elektrikář
Kontaktní osoba: Lenka Šťastná
Telefon: 737 805 399
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj