• P 
  • P 
  • ELEKTRONIK / ELEKTRONIČKA 

ELEKTRONIK / ELEKTRONIČKA

Zaměstnavatel: KARSIT HOLDING, s.r.o.
Jaromírova 91

Nástup možný ihned nebo dohodou.

Náplň práce: zajišťování plynulé provozuschopnosti výrobních linek; provádění diagnostiky, kalibrací a sw úprav; prediktivní sledování a vyhodnocování stavu robotických ramen; řešení okamžitých výpadků a poruch na zařízení výrobních linek; spolupráce na inovačních projektech a na modernizaci strojních zařízení.

Požadavky: SOU nebo SOŠ elektrotechnického nebo technického směru; praktická znalost programování, seřizování a údržby robotů a robotických pracovišť; znalost SIMATIC 7, znalost výrobní elektroniky a robotiky; odborná způsobilost dle vyhlášky č. 50/1978 Sb.; aktivní přístup k práci, zodpovědnost, flexibilita; uživatelská znalost práce na PC; řidičské oprávnění skupiny B.

Zaměstnavatel nabízí: přátelský tým elektroniků, který Vás zaškolí a přijme do svých řad; zázemí dlouhodobě prosperující výrobní společnosti v automotive; využití nejmodernějších technologií a příležitost k profesnímu růstu; rádi Vás podpoříme v odbornosti a zajistíme potřebná školení; motivační mzdové ohodnocení; zaměstnanecké benefity (další odborný rozvoj, 5 týdnů dovolené, zvýhodněné mobilní tarify pro celou rodinu, závodní jídelna v areálu společnosti, příspěvek na stravování).

Požadujeme
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb., Jiné

odpovědět
ELEKTRONIK / ELEKTRONIČKA
Kontaktní osoba: Eva Kmoníčková
Telefon: 491 845 142
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj