• P
  • Provozní elektrikář/ka - seřizovač/ka

Provozní elektrikář/ka - seřizovač/ka

Zaměstnavatel: Mlékárna Kunín a.s.
Martinovská 3291

Místo výkonu práce: Mlékárna Kunín - provozovna Ostrava - Martinov
Kontakt e-mailem.

Náplň práce:
Zodpovědnost za provádění běžných oprav, náhle opravy, preventivní a běžná údržba elektro zařízení, montáž elektrických zařízení.

Požadujeme:
SOU, ŠŠ vzdělání technického směru, praxe na obdobné prac. pozici ve výrobní společnosti výhodou, Vyhláška 50/1978 Sb., min. §5, spolehlivost, zodpovědnost, ochota pracovat na směny

Zaměstnanecké výhody:
Odměny, příspěvek na stravu, příspěvek na penzijní pojištění, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, 13.plat.

Požadujeme
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - pracovník znalý dle §5 vyhl. 50/78 Sb.

Kontaktní osoba: Gabriela Březinová
Telefon: 724 141 939
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj