• P
  • AUTOELEKTRIKÁŘI

AUTOELEKTRIKÁŘI

Zaměstnavatel: BONO auto a.s.
Beskydská 2062

A16 z:19/7/2019 a:2/10/2020
Náplň práce:
- analyzování závad vozidel pomocí diagnostických přístrojů
- provádění oprav na vozidlech.
Požadujeme:
- vyučení v oboru autoelektrikář s praxí min. 2 roky
- znalost automobilové technologie
- spolehlivost a odpovídající pracovní nasazení
- pečlivost a zodpovědnost za odvedenou práci, časovou flexibilitu
- výpis z RT
- řidičský průkaz B.
Nabízíme:
- odpovídající finanční ohodnocení závislé od výkonů pracovníka
- příjemné a moderní pracovní prostředí
- pravidelná odborná školení, přístup k nejnovějším informacím z oboru
- možnost seberealizace v prostředí značkové sítě.
Kontakt telefonicky a e-mailem uveden viz výše.

Kontaktní osoba: Svatopluk Dohnal
Telefon: 737 242 993 (PO-PÁ 8-14:00 hod.)
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj