• P
  • STROJNÍ ELEKTROMECHANIK

STROJNÍ ELEKTROMECHANIK

Zaměstnavatel: A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.)
Toužimská 771
Praha

Advanced Technology Group je technologicky vyspělá firma s jedinečným komplexním portfoliem v oboru průmyslové kvality. Jedním z hl. produktů je zakázková výroba zařízení a komplexních systémů pro defektoskopické zkoušení dílů zejm. z leteckého a automobilového průmyslu. Dále poskytujeme kompletní NDT služby.

PRACOVNÍ NÁPLŇ
-Elektromontážní práce na slaboproudých systémech - na námi vyráběných zařízení (zakázková výroba): montáže rozvodů, zapojení rozvaděčů apod.
-Podpora při instalaci a servisech
-Případné programátorské práce (profesní růst)

PŘEDPOKLADY
-Min. SOU (elektro)
-Orientace ve výkresové dokumentaci
-Platná vyhláška č. 50/1978 Sb. výhodou
-Schopnost samostatné práce
-Přehled v oblasti slaboproudé technologie, zájem se odborně rozvíjet

NABÍZÍME
-Zaměstnání u stabilní, české, mezinárodně uznávané společnosti s perspektivním portfoliem
-Práce na plný úvazek (resp. zkrácený/vedlejší prac. poměr/IČO – dle dohody)
-Jednosměnný provoz
-Služební cesty
-Částečně flexibilní pracovní doba
-Možnost odborného a kariérního růstu, odborné školení
-Mzda odpovídající zkušenostem a schopnostem
-Příspěvek na důchodové spoření
-Plně hrazené jazykové kurzy v rámci pracovní doby
-Pravidelné společenské-sportovní akce
-Přátelské prostředí středně veliké firmy
-Vhodné i pro absolventy

NÁSTUP
-Ihned/dle dohody

Požadujeme
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - pracovník znalý dle §5 vyhl. 50/78 Sb.

Kontaktní osoba: Marie Netušilová
Telefon: 273 037 611
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Praha