• P
  • Autoelektrikář/ka

Autoelektrikář/ka

Zaměstnavatel: Petra Macurová
Michálkovická 2055
Ostrava

Místo výkonu práce: Michálkovická 2055/86, Slezská Ostrava, 710 00 Ostrava 10
1. kontakt telefonicky v době od 7:30-17:00 hodin na č. 736 614 573, e-mailem: autodoprava.jpm@seznam.cz

Jsme jedni z největších soukromých autodopravců s vlastním servisem na severní Moravě.

Náplň práce: opravy a údržba našeho vozového parku i vozidel našich zákazníků (osobní i nákladní vozidla)

Nabízíme:
- pracovní doba po - pá,
- dostatek různorodé práce
- motivační odměňování dle Vaší šikovnosti a dosavadní praxe
- práce v týmu zkušených mechaniků
- možnost dalšího vzdělávání
- zaměstnání ve stabilní společnosti s 22 letou tradicí
- neomezený tarif volání, 5 GB i pro soukromé účely
- vedení bankovního účtu zdarma
- zvýhodněná cena energie ve vaší domácnosti
- možnost vyjednání bankovních úvěrů za výhodných podmínek
- práci v dobré partě, kdy si kolegové vzájemně pomáhají
- za 3 měsíce se stěhujeme! Čeká Vás příjemné prostředí nového servisu v Ostravě-Kunčičkách
- stravenky

Nástup ihned nebo dohodou.
Volné místo autoelektrikář/ka pro lokalitu Ostrava.

Nástup možný od: 09. 09. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Petra Macurová
Telefon: +420 736 614 573
Požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj