• P
  • Game Developer / Programmer

Game Developer / Programmer

Zaměstnavatel: Talentor Advanced Search, s.r.o.
Vyšehradská 423/27
Praha 2

Vyvíjíme kvalitní a zábavné hry nejen z vlastní produkce, ale naše vývojářské služby a talent využívají také přední herní studia a vydavatelé. Neustále rosteme a konstantně do našich řad hledáme další zkušené programátory, kteří jsou stejně zapálení jako my. Nabízíme pohodovou firemní kulturu v moderním pracovní prostředí, přátelský kolektiv, flexibilní pracovní dobu a mnoho dalších zajímavých benefitů.
Chceš být naší součástí a tvořit skutečné hry? Napiš nám něco o sobě, co tě baví, v čem jsi dobrý, jakou máš představu a také nezapomeň na nějaké ukázky vlastní tvorby!

NÁPLŇ POZICE:
• vývoj mobilních, PC, konsolových a VR her
• programování herních systémů jako je:
- vývoj unikátní umělé inteligence nepřátel
- multiplayer – client/server
- uživatelské rozhraní
- tvorba prototypů na základě designů a jejich postupné vylepšování
• spolupráce s ostatními členy týmu při analýze, debuggování a testování vyvíjených her
• optimalizace a zefektivňování psaného kódu

Požadujeme
• výbornou znalost C# nebo C++
• znalost herních enginů – Unity 3D nebo Unreal Engine
• předešlé zkušenosti z herním průmyslu v oblasti programování
• cit pro pečlivost, zodpovědnost a aktivní přístup k práci
• pozitivní vztah ke hrám a multimediálnímu průmyslu
• znalost angličtiny na střední úrovni

• stabilní zázemí perspektivní a rychle se rozvíjející společnosti
• práci v zajímavém prostředí herního průmyslu mezi vývojáři s dlouholetými zkušenostmi
• možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
• možnost dalšího vzdělávání (anglické jazykové kurzy)
• zaměstnání na plný pracovní úvazek s flexibilní pracovní dobou
• zajímavé finanční ohodnocení
• výhled dlouhodobé spolupráce

Telefon: +420734134081
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj