ELEKTROINŽENÝR

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Máte elektrotechnické vzdělání, vyhlášku 50 (§6) a komunikativní angličtinu? Láká Vás působení ve společnosti, která nabízí kariérní růst a nespočet benefitů? Pak neváhejte a přihlaste se na pozici: "ELEKTROINŽENÝR"

Náplň práce:
* vyjednávání s dodavateli
* vyhledávání možných úspor energií
* správa energií (fakturace)
* vedení údržby v elektro oblasti

Požadujeme
* min. SŠ vzdělání elektrotechnického směru
* vyhláška 50, min. § 6
* zkušenosti v oboru NN/VN do 35 kV
* angličtina na komunikativní úrovni
* výhodou - znalost elektrických požárních systémů či diesel generátorů
* samostatnost

* 13., 14. a 15. plat
* 25 dní dovolené
* příspěvek na dopravu
* pravidelné bonusy
* příspěvek na životní a penzijní připojištění
* příspěvky na stravování
* vzdělávací kurzy
* slevy na produkty společnosti

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj